Wyszukiwanie organiczne

W marketingu jest takie powiedzenie - jak chcesz coś ukryć, to schowaj to na drugiej stronie Google. Tam nikt tego nie znajdzie. Optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek daje Ci możliwość bycia zauważonym przez większą liczbę użytkowników. Co ważne - bez konieczności ponoszenia wydatków za każde kliknięcie.

Pozycjowanie strony w Jeleniej Górze?

Pozycjonowanie strony internetowej to długofalowa strategia. Niestety nie da się zauważyć jej efektów w kilka dni. Wiele firm nie zdaje sobie sprawy, że pozycjonowanie ma ogromny wpływ na markę, ponieważ może przyczynić się do zwiększenia ruchu na ich stronie internetowej. Warto zwrócić uwagę, że każda płatna kampania w wyszukiwarce (PPC) jest połączona z pozycją Twojej strony.

  • Czy wiesz, kiedy Twoja strona wyświetla się w Google?
  • Chcesz, abyśmy przeprowadzili dla Ciebie audyt widoczności?
  • Potrzebujesz pozyskać nowych Klientów?
  • Masz wrażenie, że Twoja strona trafia do złej grupy odbiorców?

Skontaktuj się z nami już teraz, aby uzyskać więcej informacji.
Nie czekaj - Twoja marka na to zasługuje.

Co wpływa na pozycjonowanie?

Pierwszym istotnym elementem jest rzetelne tworzenie wartościowych treści, które wpłyną na Twoją widoczność w wyszukiwarce. Pozwala to również lepiej przedstawić historię swojej marki i przedstawia ją jako autorytet w branży. Kolejnym filarem jest wdrażanie technicznych ulepszeń SEO. Zawsze dbamy o to, aby meta opisy, wersja mobilna i widoczność były wykonane profesjonalnie. Wszystko po to, by zapewnić Twojej firmie większe szanse na pierwszą stronę Google.

Czy pozycjonowanie jest konieczne?

Jeżeli strona była wykonana profesjonalnie i wyświetla się w Google przy wpisywaniu określonych haseł - to Twoja dobra wola. W innym przypadku, Twoja wizytówka firmowa jest schowana i przewagę nad Tobą ma Twoja konkurencja.

Jakie są ceny pozycjonowania?

Koszty pozycjowania mogą być zróżnicowane w zależności od życzeń klienta. Wszystko zależy od tego jak masz zbudowaną stronę, czy treści są unikalne oraz jaka jest obecna widoczność w Google. Mamy indywidualne podejście do Klient, stąd cieżko nam podać stawkę bez rozmowy i poznania Twoich oczekiwań.

Cena za pozycjowanie w Jeleniej Górze

Ceny wahają się w granicach 500-1500zł w zależności od Twoich oczekiwań. Na wykonane usługi wystawiamy faktury VAT. Skontaktuj się z nami korzystajac z formularza kontaktowego - umówimy się na rozmowę lub spotkanie.

Naszym celem jest generowanie wysokiej pozycji w wyszukiarce