Projektowanie stron internetowych

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w interaktywnym, zoptymalizowanym pod kątem SEO projektowaniu i tworzeniu stron internetowych. Oferujemy profesjonalne doradztwo od początku do końca Twojego zlecenia - gwarantując, że Twoja witryna jest dostarczana zgodnie z Twoimi wymaganiami, tworząc wyjątkową, nowoczesną obecność w sieci.

Strategia pracy

Rozmowa początkowa to ważny element, dzięki któremu możemy poznawać Ciebie i Twój biznes. Musimy dowiedzieć się, jakie problemy napotykasz i co chcesz osiągnąć poprzez współpracę z nami. Dzięki temu możemy być pewni, że zapewnimy rozwiązania, które są odpowiednie dla Twojej firmy.

  • Plan współpracy
  • Projektowanie oraz komplilacja
  • Testowanie oraz dostarczenie finalnego projektu
  • Wsparcie techniczne

Potrzebujesz coś zmienić lub coś działa nie tak, jak sobie wyobrażałeś? Może twoja strona internetowa jest trochę stara i wymaga odświeżenia? Powinieneś wiedzieć, że jesteśmy dla Ciebie na dłużej. Charakteryzuje nas szczera troska o klientów. Nie od dziś wiadomo, że Twoja witryna powinna wyprzedzać konkurencję, dlatego jesteśmy dostępni, aby zastosować aktualizację lub pomóc w kwestiach technicznych, nawet w weekendy. Budowa strony internetowej to dla nas dopiero początek.

Dlaczego wybrać HixiCode?

Nie oczekujemy od Ciebie szczegółowej wiedzy na temat projektowania stron internetowych, zajmiemy się tym za Ciebie, a wszelkie zagadnienia wyjaśnimy prostym językiem.

Dlaczego wybrać HixiCode?

Stawiamy na jakość obsługi klienta - zadbamy o wszystko, czego potrzebujesz. Nie zakończymy projektu, dopóki nie będziesz z niego całkowicie zadowolony.

Dlaczego wybrać HixiCode?

W HixiCode nie chcemy niczego więcej, jak tylko urzeczywistnić Twoje marzenia o nowoczesnej stronie internetowej.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami korzystajac z formularza kontaktowego - umówimy się na rozmowę lub spotkanie.

Jeśli masz pomysł na projekt, chętnie się z Tobą skontaktujemy.